titulní stránka · O společnosti LESAK s.r.o.

O společnosti LESAK s.r.o.

 • Společnost s ručením omezeným LESAK byla založena v roce 2009 se sídlem v Brně–Králově Poli na základě dlouholetých zkušeností současných majitelů v oblasti vážicí techniky a pokladních zařízení. Hlavním předmětem činnosti je prodej, výroba a servis vah a také vážicích a pokladních systémů.
 • Naše portfolio zahrnuje obchodní a průmyslové váhy standardních i atypických rozměrů a provedení na zakázku dle požadavků zákazníka. Vyvíjíme a vyrábíme průmyslové etiketovací a systémové váhy pro výrobny a expedice masného průmyslu a mnoho dalších odvětví a vlastní řady softwarů včetně pokladních systémů. V naší nabídce naleznete i řadu dalších vah pro obchodní, průmyslové, domácí využití a pokladní sestavy určené pro široké využití od velkoobchodu, maloobchodu po stánkové prodeje s  mobilními řešeními. Některé naše výrobky jsou chráněny užitným vzorem. Společnost disponuje vlastními erudovanými pracovníky i rozsáhlou sítí velkoobchodních partnerů, pomocí kterých zajišťuje služby svým zákazníkům.

 • V roce 2012 získala naše společnost „Certifikát systému managementu“ pro „ES prohlašování shody s typem“ (záruka jakosti výroby) vah s neautomatickou činností v souladu se Směrnicí Evropského parlamentu a Rady 2014/31/ES implementované v ČR nařízením vlády č. 121/2016 Sb. v platném znění.

Pokladny a software od firmy LESAK jsou plně připraveny pro EET!

Chcete si domluvit nezávaznou schůzku nebo máte jakýkoliv dotaz? Napište nám.

 • LESAK s.r.o.
  Božetěchova 2826/36
  612 00 Brno
 • Telefon: +420 517 076 770
 • E-mail: obchod@lesaksro.cz
 • IČ: 28355580
  DIČ: CZ28355580
  Registrace: KS v Brně, oddíl C, vložka 63361

POKLADNÍ SESTAVY

POKLADNÍ SOFTWARE

DOPRAVA A PLATBA

Dopravní partner

V našem e-shopu můžete využít platební službu

Vytvořilo studio Shot Creative

Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Více informací zde.